Home Stilius

Goju Ryu Stilius

Karate Goju Ryu yra viena seniausių karate šakų pasaulyje, gyvuojanti jau daugiau nei 70 metų.
Tai tradicinis karate kovos menas, kuriame yra išlikusios visos keturios kovinės technikos kategorijos:
- smūgiai rankomis,
- smūgiai kojomis,
- metimų (pakirtimų, pargriovimų)
- ir užlaužimų (smaugimų, griebimų) technika.
Taip pat išlikę senoviniai tradiciniai įrankiai bei treniruočių metodika, kuria vadovaujantis saugoma besitreniruojančio žmogaus sveikata.
Goju Ryu karate naudojami praktiški veiksmai, kuriais prireikus būtų galima apsiginti. Todėl mes nedalyvaujame varžybose ir jų nerengiame.
Verčiant karate Goju Ryu pavadinimą pažodžiui iš japonų kalbos: Go reiškia kietas, ju – minkštas, Ryu – mokykla, pastatas. Taigi visas pavadinimas reiškia: „kieta – minkšta" mokykla. Žiūrint iš kovinės pusės: go – tai smūgis – ataka,ju – tai blokas – gynyba.
Mokantis Goju Ryu karate kovos meno, stiprinamas ne tik kūnas (go), bet ir dvasia (ju). Taigi mūsų mokykloje ne tik mokomasi kovos meno veiksmų bei stiprinama sveikata, bet ir ugdomas noras būti atsakinga asmenybe, pasitikėti savimi.

 

 

Motobu_Choki

"The blocking hand must be able to become the attacking hand in an instant. Blocking with one hand and then countering with the other is not true bujutsu. Real bujutsu presses forward and blocks and counters in the same motion." -- Motobu Choki


Visos teisės saugomos © 2018 Dojo.lt.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.